Mít kvalitní sluneční brýle, které ochrání váš zrak, je dnes nanejvýš důležité. Nabízíme Vám pouze brýle s kvalitním 100% UV filtrem - na požádání Vám UV filtr na každých nově zakoupených slunečních brýlí přeměříme a naměřené hodnoty vytiskneme.  

Je důležité vědět, že než používat sluneční brýle s nekvalitním UV filtrem, je lepší nenosit brýle žádné. Vlivem tmavých čoček se totiž roztáhne zornička a záření tak snadněji vstupuje do oka. Následně pak vznikají zákaly čočky, případně další změny.

 

V naší optice naleznete sluneční brýle značky POLAROID, které mají kromě UV ochrany další přednost - polarizační filtr. Ten eliminuje negativní účinky oslnění a velice ho ocení zejména řidiči, rybáři, ...

Kromě značky Polaroid u nás najdete sluneční brýle i značek Pepe Jeans, Mexx, Kinn, Point a další.

Nemyslíme pouze na dospělé, ale také na děti. Proto u nás naleznete široký sortiment kvalitních slunečních brýlí určených právě jim.

 

Do většiny námi nabízených  modelů slunečních obrub je možné zabrousit dioptické čočky - vybírat můžete z různých barevných provedení, zrcadlových nebo polarizačních skel. Vzorky těchto skel je možné si osobně prohlédnout přímo v optice.

 

 

Ukázka slunečních brýlí

<< 1 | 2